• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам користен OnePlus 7PRO или 7TPRO

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Rikimaru

Unstoppable
26 март 2016
2,338
3,528
Битола
Здраво,

Купувам OnePlus 7PRO или 7TPRO. Важно ми е само дисплејот да е добро зачуван.

Поздрав.
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Rikimaru

Unstoppable
26 март 2016
2,338
3,528
Битола
Ајде редно е апгрејд да си направи некој. Ви го земам стариот OP7 PRO/7T PRO.
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3,067
3,557
Зменоо
spiritBreaker's setup  
Processor & Cooler
AMD R5 5600X + Cooler Master M240L | AMD R9 5950X
Motherboard
Asus TUF Gaming B550 PLUS
Storage
Samsung 960 EVO 250GB + Toshiba HDD 2TB + 500 GB Hitachi + 512GB Gigabyte NVME
PSU
Gigabyte G750H
RAM
2 x 8GB DDR4 Kingston @ 3600MHz
Video card
EVGA FTW 3080
Case
Asus GT501 TUF
Mouse
Corsair M65 Pro
Keyboard
Cooler Master CK550
Audio
Onboard audio
Monitor
DELL S2721GDF
OS
Windows 10

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,759
Мислења
849,999
Членови
29,463
Најнов член
AleksMit
На врв Дно