• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам / Користен Logitech G305

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.243
1.188
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
DemoUser додаде нов оглас:

Купувам / Користен Logitech G305 - Проценка

Маусот може да биде користен и да сакате да го продадете, воедно не ви лежи на рака па ви седи така за џабе.
Маусот може да е расипан т.е дугмињата да не чинат но најважното е да мрда стрелка , а не да е целосно изгорен.
Маусот може да доаѓа без УСБ ресиверче.
Цените да се реални нов на gjirafa50 e 2500 денари со тоа што немојте да ми продавате користени маусот 1 година и више по цена како нов со тоа што размислите пред да пишете цени.

Контакт стрикно по приватна порака или +38975651213 вибер.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.590
Мислења
926.673
Членови
33.196
Огласи
1.301
Најнов член
tamildhol
На врв Дно