1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам компјутерски звучници (да не се USB)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 19 Март 2019.

 1. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  316
  1,031
  28 ноември 2017
  Машко
  Купувам стерео звучници (бели или црни) во добра состојба ( да работат како што треба) - не ми смета и да се се постари. Битно ми е да се вклучуваат во струја ( да не се на USB ).

  Нешто слично на овие во клипов:


  Понуди тука или во приватна порака,
  Благодарам
   
 2. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
 3. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  316
  1,031
  28 ноември 2017
  Машко
  Спушти малце друже од ценава! Ова кабелов оголен, да не прави:

  [​IMG]
   
 4. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
  Нема ништо проблем со кабелот и не е оголен.
  Побарај некој Genius/Delux за поевтино.

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...