• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купено Kupuvam kompjuter za gaming.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
4,945
4,384
Ethermine
www.facebook.com
Se bara pc za gaming so nesto preostanata garancija.
Prednost amd ryzen 3600 , intel i5-i7 9-10ta generacija.
ssd ili nvme disk do 500gb.
hdd 1tb.
Psu nekoe so real watts minimum 500w.
Dajte ponudi vo poraka.
P.S bez preterani ceni nasporti nov da se kupe !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,531
Мислења
846,094
Членови
29,330
Најнов член
Leonard
На врв Дно