1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам клима уред

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 9 Јуни 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
  Обична клима, колку поевтино токлу подобро :)
  Ако има некој што не му е потребна нека пушти порака.
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012

Сподели

Вчитување...