1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Kingston HyperX FURY 4GB DDR3 1600MHz

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Banjifiko, 9 Март 2017.

Тагови:
 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unstoppable

  2,859
  3,913
  28 oктомври 2008
  Купувам Kingston HyperX FURY 4GB DDR3 1600MHz, по можност BLUE.
  hx_fury_detail.png
   
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unstoppable

  2,859
  3,913
  28 oктомври 2008
  Обнова за уште една плочка.
   
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unstoppable

  2,859
  3,913
  28 oктомври 2008
  UP.
  Потребна e и 8GB DDR3 1600/1833, било кој бренд.
   
  На Bubache му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pane96

  pane96
  Gaining Experience

  381
  166
  28 Септември 2013
  Машко
 5. Banjifiko

  Banjifiko
  Unstoppable

  2,859
  3,913
  28 oктомври 2008
Слични теми
 1. brzi
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  867
Вчитување...

Сподели

Вчитување...