1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Kingston HyperX DDR3 1600 MHz 4GB RAM

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од omegaRED, 3 ноември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,288
  2,599
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Ми треба една плочка Kingston HyperX DDR3 1600 MHz 4GB RAM, KHX1600D3B1K2/8GX.

  Понуди по ПП или тука.[​IMG]

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,288
  2,599
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  753
 2. Steam.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  402
 3. Steam.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  443
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  724
 5. eX3v1l
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  658
Вчитување...

Сподели

Вчитување...