1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Kingston 4GB DDR3 KX830D 1333MHz (PC3-10700)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Oliver!, 11 Јули 2019.

 1. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  533
  426
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  Не знам колку оди ова на старо, на Аљи ги гледам по 25$.

  Ако некој случајно има нова некористена и тоа доаѓа предвид.

  Благо Дарам.
   
 2. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  533
  426
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  Најдено, ако може клуч.

  Благо Дарам.
   

Сподели

Вчитување...