Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Keychron C1 или C2 црна со Red/Brown свичеви

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.821
5.797
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Купувам Keychron C1 или C2 црна со Red/Brown свичеви - Проценка

Купувам тастатура Keychron C1 или C2 со црвени/кафеави свичеви.
Ќе се користи на работа главно за куцање/гејмање.

Понуди во приватна порака секако.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно