1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам кабле за Wraith Spire RGB Кулер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од stevo15, 7 Мај 2019.

 1. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  225
  17 Септември 2012
  Машко
  Како што гласи насловот купувам кабле за Wraith Spire RGB кулер. Каблето изгледа како на сликата, од едната страна има стандарден RGB 4 пински приклучок, а другата 5 пински (незнам како се вика првпат го сретнувам):
  [​IMG]
   
 2. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  225
  17 Септември 2012
  Машко
 3. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  225
  17 Септември 2012
  Машко
 4. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  225
  17 Септември 2012
  Машко
 5. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  225
  17 Септември 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...