1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам кабел usb type c to hdmi

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 16 ноември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  182
  172
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купувам кабел usb type c to hdmi 2.0 , да подржува 4К 60Hz.
   

Сподели

Вчитување...