1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам iPhone 7

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Sukhoi, 13 Август 2019.

 1. Sukhoi

  Sukhoi
  Practice makes perfect

  1,732
  1,205
  16 Јуни 2010
  Машко
  Барам iPhone 7, storage максимум до 64 гига, бојата не е важна.
  Понуди во пп.
   
 2. Sukhoi

  Sukhoi
  Practice makes perfect

  1,732
  1,205
  16 Јуни 2010
  Машко
Слични теми
 1. IT Boss
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,666
 2. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,464
 3. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  462
 4. worker_x
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  394
 5. worker_x
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  510
Вчитување...

Сподели

Вчитување...