1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам iPhone 7 Plus

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Motherboard, 9 Јануари 2018.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Motherboard

  Motherboard
  Gaining Experience

  150
  189
  4 Септември 2015
  Машко
  Како што гласи насловот купувам iPhone 7 Plus сите понуди се во игра освен Jet black.
   
 2. Motherboard

  Motherboard
  Gaining Experience

  150
  189
  4 Септември 2015
  Машко
  Купено надвор од форумот може клуч.
   
Слични теми
 1. IT Boss
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,596
 2. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,359
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...