1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам iPhone 7 128GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од worker_x, 25 Септември 2018.

Тагови:
 1. worker_x

  worker_x
  Gaining Experience

  363
  362
  17 Март 2010
  Машко
  Момци, братот има желба да му купам iPhone 7 со 128gb. Телефончето треба да е одлично сочувано, и да работи со сим од ВИП. Бојата само да не е Rose Gold, ако воопшто имаше таква варијанта од 7мицата. На крај, цената ќе е одлучувачки фактор.

  Понуди чекам во ПП. Благодарам однапред.

  Поздрав :)
   
  На masterwu му/ѝ се допаѓа ова.
 2. worker_x

  worker_x
  Gaining Experience

  363
  362
  17 Март 2010
  Машко
  Ајде бе, време е да апгрејднете на некој од поновите модели и фрлете некоја 7ца наваму. :D
   
 3. worker_x

  worker_x
  Gaining Experience

  363
  362
  17 Март 2010
  Машко
Слични теми
 1. xenon
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  712
 2. mkextremer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  418
 3. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  376
 4. ksimon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  439
Вчитување...

Сподели

Вчитување...