1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Iphone 6

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 12 Септември 2016.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  562
  2 ноември 2012
 2. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  562
  2 ноември 2012
 3. sp1on

  sp1on
  Gaining Experience

  152
  85
  25 ноември 2013
  Машко
  Imas pp


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
Слични теми
 1. xhktw
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  380
Вчитување...

Сподели

Вчитување...