1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам iPhone 5S

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Costigan_Jr, 2 oктомври 2016.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  Како што кажува насловот. Понуди во ПП. :)
   
  На SiPy` му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  262
  239
  17 ноември 2015
  Машко
  Ако имаш стара сим картичка сечена, да ти го продадам 5S-от што го користам со x-sim ... со новите сим картички нано не работат x-sim/r-sim

  инаку е силвер бел со 16гб меморија, ако сакаш ќе ти го дадам на добра цена
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,842
  3,918
  5 Јули 2013
  Цена во ПП и фотографии да видам во каква состојба е, please :)
   
Слични теми
 1. Boldozer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  505
Вчитување...

Сподели

Вчитување...