1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам iPhone 5s

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од xhktw, 2 Јуни 2016.

 1. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,128
  1,114
  2 Август 2009
  Буџет до кај 11.000. Единствени критериуми се да биде neverlock/t-mobile, и да биде сочуван.(се разбира и без проблеми со wifi/fingerprint)

  Понуди преку пп.
   

Сподели

Вчитување...