Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Iphone 12 Mini

Статус
Затворена за нови мислења.

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.061
1.347
Имам јас еден, стои по дома, земен од iStore (или како и да се вика) од Србија. Црн, 64GB, до 3 оригинал футроли, напунет 10-15 пати за овие 6 месеци.
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
1.008
1.342
Скопје
13ка ако влага во комбинација
 

Gymblonski

Gaining Experience
28 септември 2018
86
66
Ако сакаш имам Iphone 12,со гаранција од Istyle до 27 Јули,со 93% batteryhealt,без точка оштетеност ,фулл пак е,бела боја е.Цената би била 370 евра.


Погледнете го атачментот 124188Погледнете го атачментот 124189Погледнете го атачментот 124190

Скамер човеков, не ви предлагам со него ништо
Се договоривме да го земам (и одма бев спремен да отидам до негова локација), али нешто му бидна па почна да ме игнорира сегде можно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.916
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно