• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kupuvam iPhone 11 Pro.

  • Ја почнал/а темата
  • #1

uwemi

Unbeatable
20 февруари 2011
4,761
4,240
Skopje
2b.com.mk
uwemi's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 3450s
Motherboard
Gigabyte GA-z68xpUD3
Storage
Samsung EVO 840 / 320GB + 1TB HDD.
PSU
CM SilentPro 700W
RAM
2x4GB Kingston - 1333mhz
Video card
Sapphire R9 280x Vapor-X
Case
CoolerMaster K-350
Mouse
Logitech MX-518
Keyboard
A4Tech B120 Red BackLight
Audio
Creative Inspire P380 2.1
Monitor
BenQ RL27" + SyncMaster 24"
OS
Windows 7 / 64Bit
Како што гласи насловот купувам iPhone 11 Pro, да е сочуван меморија 64 може и повекје, пожелно да е под гаранција.

Понуди тука или по ПП.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,652
Мислења
822,452
Членови
28,287
Најнов член
Eftim555
На врв Дно