1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам iPad со SW iOS 12 или постар 9,7" или поголем

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од SaleSk, 17 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,600
  5,165
  20 Април 2007
  Машко
  Купувам iPad со софтвер под или еднаков на iOS 12, со големина на екран од 9,7 инчи или поголем.
  Најбитно од се е да е функционален и козметички перфектно сочуван.
   

Сподели

Вчитување...