• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам io shield за Asus матични

  • Ја почнал/а темата
  • #1

temelk4

Gaining Experience
19 август 2013
196
104
Друштво барам io shield за асус матични, каде може да се најдат или понудете ако имате. received_142252117885179.jpeg
Мислењето е автоматски споено:

Слика од матична received_288198826193076.jpeg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,032
Членови
29,644
Најнов член
vxlkovski
На врв Дно