1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Intel процесор 2-3 генерација

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Steff_Maja, 30 Март 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,709
  30 Мај 2010
  Купувам 2 или 3 генерација Intel процесор.

  Понуди тука или во пп.
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,709
  30 Мај 2010
  Се откажувам од купувањето, продадена е плочата.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...