1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам или менувам

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од nvidia88, 14 Јуни 2019.

 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Здр...купувам или ми одговара повише замена со i5-6500 za i5-7700/k...ако има некој што го продава или сака замена со доплата,нека пише инбокс
   
 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 3. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje

Сподели

Вчитување...