1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

КУПУВАМ i7 6xxx , 8GB DDR4 , SSD 250GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од uwemi, 23 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Ми требаат следните делови :

  i7 6xxx модел
  8GB DDR4 Рам модул
  250GB SSD
   
Слични теми
 1. KalEl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  230
 2. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  812
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  611
 4. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  964
 5. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,490
Вчитување...

Сподели

Вчитување...