1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам i7 6700 или i7 7700

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 27 Април 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  901
  468
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам i7 6700 или i7 7700 понуди во ПП.
   

Сподели

Вчитување...