1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам i7 4790k + Asus z97 deluxe

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од causevd, 27 Август 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  372
  285
  4 oктомври 2011
  Машко
  Купувам i7 4790k и Asus z97 deluxe по можност со гаранција и со кутии комплет.
   
  На AleksandarCaki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  372
  285
  4 oктомври 2011
  Машко
  Купено, може клуч.


  Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
   
  Oktar, Nikola Sone и на Tehnologiva им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,109
  8,299
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Од Александар Цаки го зема?
   
 4. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  372
  285
  4 oктомври 2011
  Машко
  Од гојдо :)


  Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,109
  8,299
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ок, со здравје користење. Overclock the crap out of it :D
   
  На gOJDO и causevd им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,574
  11,356
  23 Јануари 2008
  Манга
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...