• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купено Купувам i5-8xxx/i5-9xxxf + MB + RAM

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Peceto

Gaining Experience
24 јули 2012
62
73
Купувам комплет како во насловот (може и со 8гб и со 16гб). Користени со можност од некаква гаранција (преостаната или лична). Понуди во ПП.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Peceto

Gaining Experience
24 јули 2012
62
73
Набавено. Фала на сите што излегоа во пресрет со понудите. Може клуч.
 

Enis-Phantom

Gaining Experience
18 ноември 2013
341
427
Небитно
Зошто гледам имаш барано да не има некоја понуда за матична плоча за 8-ма генерација интел
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,120
Мислења
838,799
Членови
29,029
Најнов член
ivanaivaivana
На врв Дно