• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам i5 4th Gen и DDR3 Ram

  • Ја почнал/а темата
  • #1

worker_x

Gaining Experience
17 март 2010
384
401
Момци, купувам i5 4th gen, a истотака купувам рам DDR3, плочки од 4 или 8 gb.

Понуди во ПП. Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,053
Мислења
837,658
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно