1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

kupuvam i5 2/3ta gen

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од zipi123, 3 Април 2020.

 1. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  531
  504
  14 Јануари 2016
  Машко
  I5 2/3ta gen,bez cooler, ponudete so cena vo pp
   
 2. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  531
  504
  14 Јануари 2016
  Машко
 3. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  401
  200
  26 ноември 2008
  Машко
  2000 ден.[​IMG]

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
Слични теми
 1. CaKi_PrO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  453
 2. Spamalot
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  460
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  475
 4. loc geek
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  482
 5. Deksa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  369
Вчитување...

Сподели

Вчитување...