1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам i3 8100 и 2x8GB DDR4 RAM

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gucci, 23 Декември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  790
  620
  5 Јули 2011
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,279
  2,552
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  На Вајкинг му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gremlin
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,128
 2. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  907
 3. KalEl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  205
 4. incontempt
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  545
 5. tupacan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  193
Вчитување...

Сподели

Вчитување...