1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам htc one m8

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од cele_x, 23 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  343
  473
  2 Септември 2012
  Машко
  Како што гласи насловот,телефонот не мора да е којзнае како сочуван, битно да е функционален и на прво место исправна батерија.
  Буџет 1500-2000 ден.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,372
  27,064
  4 Септември 2008
  За тие пари без дисплеј ќе најдеш.
   
  На despotovikj и Pane24 им се допаѓа ова.
 3. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
Слични теми
 1. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  409
 2. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  410
 3. Ron0n
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  493
 4. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  435
Вчитување...

Сподели

Вчитување...