Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам HP Microserver

Статус
Затворена за нови мислења.

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
342
1.156
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.093
Мислења
955.286
Членови
34.499
Огласи
2.305
Најнов член
User28472
На врв Дно