1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Honor 10 lite бело-син

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 19 Април 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  803
  398
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам Honor 10 lite бело-син нов или малку користен, битно е да е со гаранција и отклучен на вип. Може и замена со J6 2018 5 месеци користен, како нов со уште година и 6-7 месеци гаранција од вип, плус моја доплата.
   
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  803
  398
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  614
 2. Harrabed
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  538
 3. Balanar
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  631
 4. fuzzjaw
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  484
 5. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  369
Вчитување...

Сподели

Вчитување...