1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам hdmi->vga

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 25 Јануари 2020.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,137
  592
  2 ноември 2012
  Ми треба Hdmi->vga, пишете пп
   
  На zlate_mkd му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. goranzoran
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  765
 2. Boldozer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  413
 3. goranzoran
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  350
 4. masterwu
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  513
 5. AleksandarBR8
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  199
Вчитување...

Сподели

Вчитување...