1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

kupuvam hdd i napojuvanje.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од zipi123, 10 oктомври 2018.

Тагови:
 1. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
  Kupuvam hard disk sata 80/120/160 gb nebitno Sata
  Napojuvanje nekoe smesno do 300w
  Ponudi vo poraka.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Баниран/a

  4,204
  3,321
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Jas bi ti ponudil za naponsko i hdd ali za zal najjcesto hdd mi se so nekoi greski na hdd tune...
   
 3. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
  napojuvanjeto kupeno ostanuva uste hdd.
   
 4. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
Слични теми
 1. daniel111
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,106
 2. Soft
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,443
 3. boge_k
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  629
 4. Grimriper
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  872
 5. Pane24
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  223
Вчитување...

Сподели

Вчитување...