1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

купувам HDD Caddy

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 9 Февруари 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,156
  570
  2 ноември 2012
Слични теми
 1. Necromancer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  411
 2. AleksandarCaki
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  626
 3. l1d0v1c
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  973
 4. HardCorec
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  319
 5. Boldozer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  279
Вчитување...

Сподели

Вчитување...