1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам HDD Caddy

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од HardCorec, 7 Јуни 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,276
  4,799
  4 ноември 2013
  Машко
  Доколку има некој да продава нека се обрати во ПП или тука :) (треба да биде 9.5mm за HP 250 G5).
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,871
  1,758
  22 oктомври 2012
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,157
  4 Јули 2013
 4. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,276
  4,799
  4 ноември 2013
  Машко
  Купено од локално продавниче во Струга по цена од 300 денари со гратис штафцигерче :)
  Симо удри клуч на темава.
   
  krema, Alucard и на Banjifiko им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...