1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам H81-B85 и DDR3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од comakot, 15 Септември 2019.

 1. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  168
  61
  23 Февруари 2017
  Машко
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  840
  413
  15 Декември 2013
  Машко
 3. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  168
  61
  23 Февруари 2017
  Машко
  Мислам дека ќе е доволно 4гб за скајп/хром/фејс сигурно баба ми нема игри да игра

  Испратено од POCO F1 преку IT.mk форум апликација
   
Слични теми
 1. Boldozer
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  481
 2. Daniel86
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  497
 3. CyberTm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  928
 4. Ron0n
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  243
 5. moongose
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  265
Вчитување...

Сподели

Вчитување...