1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам GTX 1060 3/6GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од MasteR_#0, 12 Јуни 2017.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,714
  2,332
  14 Декември 2010
  Машко
  Како што гласи насловот, немам преференца за бренд/модел, да има барем 1 година гаранција.

  Понуди ПП.
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,714
  2,332
  14 Декември 2010
  Машко
 3. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,714
  2,332
  14 Декември 2010
  Машко
 4. MasteR_#0

  MasteR_#0
  Unstoppable

  2,714
  2,332
  14 Декември 2010
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...