• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам GT 1030

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
75
149
Да не отварам друга тема за истата содржина се купува уште една gt 1030 ddr5
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
75
149
Да не отварам друга тема за истата содржина се купува уште една gt 1030 ddr5
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
75
149
Да не отварам друга тема за истата содржина се купува уште една gt 1030 ddr5
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
75
149
Да не отварам друга тема за истата содржина се купува уште една gt 1030 ddr5 (можам да понудам се разбира ако сакате за да не останете без графичка gt 730 2gb dd3 128-bit)
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
75
149
Да не отварам друга тема за истата содржина се купува уште една gt 1030 ddr5 (можам да понудам се разбира ако сакате за да не останете без графичка gt 730 2gb dd3 128-bit)
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
75
149
Да не отварам друга тема за истата содржина се купува уште една gt 1030 ddr5 (можам да понудам се разбира ако сакате за да не останете без графичка gt 730 2gb dd3 128-bit
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
75
149
Да не отварам друга тема за истата содржина се купува уште една gt 1030 ddr5 (можам да понудам се разбира ако сакате за да не останете без графичка gt 730 2gb dd3 128-bit)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,137
Мислења
878,594
Членови
30,754
Најнов член
ValterVajt
На врв Дно