1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam graficka

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од zipi123, 3 Декември 2019.

 1. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
 2. windows8

  windows8
  On your way to fame

  745
  963
  12 Февруари 2012
  Машко
 3. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
  Mi treba nesto ponovo.
   
 4. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,384
  878
  28 ноември 2015
  Машко
  Оди кај @Pane24 и види што има.
   
 5. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
  nemam napojuvanje za tie karti :p
   
 6. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,384
  878
  28 ноември 2015
  Машко
  Епа и вие барате преку леб погаџа...
   
 7. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
  drugar aj brkaj rabota, da sakav od pane ke mu pisev zatoa so objavi 380ki,nemam napojuvanje tolku mokjno i zatoa ne zemav, ne mi upropasuvaj post, fala prijatno
   
  На Tenny му/ѝ се допаѓа ова.
 8. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  400
  14 Јануари 2016
  Машко
Слични теми
 1. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  483
 2. Spamalot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  463
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  416
 4. zipi123
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  397
 5. Winncoot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  274
Вчитување...

Сподели

Вчитување...