1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam graficka karta

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Winncoot, 18 ноември 2019.

Тагови:
 1. Winncoot

  Winncoot
  Gaining Experience

  64
  84
  22 Јуни 2017
  Машко
  Youtube
  Baram graficka do otprilika 1500-1700 denari. Ponudete sto imate
   
 2. windows8

  windows8
  On your way to fame

  744
  962
  12 Февруари 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...