1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam graficka karta

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од fazrijan, 23 Септември 2019.

 1. fazrijan

  fazrijan
  Gaining Experience

  134
  114
  24 Март 2012
  Машко
  Au
  Kupuvam graficka karta da ima HDMI na nea i da ne bide poskapa od 50 evra :)
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,184
  3,165
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  farkizz, fazrijan и на Speedster им се допаѓа ова.
 3. fazrijan

  fazrijan
  Gaining Experience

  134
  114
  24 Март 2012
  Машко
  Au
  Fala na site ponudi kupeno,temata moze da se zatvori.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...