Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам графичка

confusi0n

Gaining Experience
14 ноември 2014
235
155
confusi0n додаде нов оглас:

Купувам графичка - Проценка

Здраво,

Купувам графичка, барам нешто поевтино само да е исправна. Имав GTX 1070Ti што цркна, ми треба замена, немора да е иста или појака, може и 1060, било каква, нема да се гејма на неа. Имам гигабајт б450м матична со рајзен 3600 процесор.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.779
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно