1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам графичка

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од DaVoRkNe, 24 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,219
  1 Септември 2011
  Машко
  Здраво на сите,сакам да купам графичка карта,но ради настанатата ситуацијата со Корона вирусот,и стагнирање од работа 2 месеци, сум приморан да купам графичка на 2 рати,и да не чини повеке од 5000 денари,за сите договори и опции,може да ме контактирате по приватна порака,или на телефон 071379907 Давор.

  Графичката карта да не троши повеќе од 400w,затоа што имам 400w реална моќ на напојувањето.

  Благодарам на сите,за секое разбирање.
   
  Последна промена: 24 Мај 2020
  На Josif1337 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,219
  1 Септември 2011
  Машко
  Голема благодарност до @Mario.Bog ,што и да кажам ке биде џабе,дечко со големо срце,ова не му прв пат да ми е во пресрет,алал да му е.Ве молам клуч,и безпотребни коментари.Фала
   
  RoninMK, Enis-Phantom и на borcep им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,174
  753
  5 Јуни 2007
  Машко
  Што графичка зеде пофали се
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,954
  4,219
  1 Септември 2011
  Машко
  Еве :) IMG-51d2702d96399ccb540437fb5a47c677-V.jpeg
   
  Josif1337, Grimriper и на Steam. им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  482
 2. temelk4
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  485
 3. UnderMyRules
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  915
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...