1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам графичка

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од UnderMyRules, 6 Декември 2019.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  659
  171
  27 ноември 2008
  Машко
  Купувам графичка 1000-1500ден за поголема сума ако се работи ке размислам ама главно тој опсег која во главно ми треба за youtube/филмови и да тера csgo од игри( не треба многу јака) али сепак ке гледам да земам најдоброто што можам и што се нуди.
  Во игра се од типот r7/r9 360/370/280/380 gtx 950, gtx 1030 и слично во тој ранг.
   
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  659
  171
  27 ноември 2008
  Машко
  EDIT: Може и замена со игра за ps4 Days gone нова неотпакувана 2500 ден.
   
  На StefAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  659
  171
  27 ноември 2008
  Машко
 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  659
  171
  27 ноември 2008
  Машко
Слични теми
 1. STEFF
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  496
 2. P.Overdrive
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  887
 3. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  414
 4. temelk4
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  441
Вчитување...

Сподели

Вчитување...