1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам графичка до 2000 денари.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од pavlestyle, 31 Март 2020.

 1. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  76
  69
  9 Април 2016
  Машко
  Купувам графичка до 2000 денари. Амд или нвидиа не е битно само да е функционална.Понуди во пп
   
 2. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  76
  69
  9 Април 2016
  Машко

Сподели

Вчитување...