1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам графичка 6к + -

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од temelk4, 22 oктомври 2019.

Тагови:
 1. temelk4

  temelk4
  Gaining Experience

  166
  75
  19 Август 2013
  Машко
  Барам графичка во рангот на Gtx 1050 Ti
  Понудете, тука или пп, без оштетувања, 6000ден + -
   
  На 1zzy_st и IgorYNWA им се допаѓа ова.
 2. GGTT1

  GGTT1
  Gaining Experience

  332
  271
  1 Февруари 2017
  Машко
 3. temelk4

  temelk4
  Gaining Experience

  166
  75
  19 Август 2013
  Машко
  Фала ви другари за сите понуди, купено, може клуч.
   
Слични теми
 1. P.Overdrive
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,540
 2. shooter
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  424
 3. P.Overdrive
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  873
 4. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  387
 5. steelseries
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  364
Вчитување...

Сподели

Вчитување...