1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам графичка 2000-2500 денари

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 4 Април 2020.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко
  Барам графичка од 2000-2500 денари, може и нешто поевтино. Да биде со моќност од HD6770 до GTX 750TI со максимум моќност од 120 вати.
   
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко
  Купена од @toshex одлична Gigabyte GTX750 TI 4GB :)
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,465
  4,783
  18 Септември 2013
  Машко
  Со здравје да се користи ^_^
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...