• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купено Kupuvam gpu

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
603
382
Gostivar
Како од наслов,понудете гпу до 2-3к...за light game,како dota 2,cs go итн
 

Costigan_Jr

Unstoppable
5 јули 2013
2,868
3,937

ПП ако си заинтересиран.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,713
Мислења
863,113
Членови
30,059
Најнов член
Tihomir82
На врв Дно